Olympijský plavec čeká prvního potomka. Svět o tom informoval touto originální fotografií

Oznámit svatbu či čekání nového potomka prostřednictvím sociálních sítí, to v dnešní době není žádná novinka. Olympijský plavec Ryan Lochte ale posunul tyto možnosti ještě dál a připravil originální fotku.

Lochte pro sdílení důležitých osobních milníků využívá zejména Instagram. Tam už v říjnu oznámil zasnoubení se svou přítelkyní a bývalou modelkou Playboye. Před několika hodinami se na síti objevila další plavcova fotografie. V bazénu líbá pupík své přítelkyně a všem je jasné, co nám chce oznámit tentokrát. Čekají prvního potomka!

DOPORUČUJEME: Legendární hokejista Gretzky si zahraje v Simpsonech! Do týmu si ho vybral sám Santa

Úspěšný sportovec ale umí být i pěkné kvítko. Aktuálně se nachází na 10 měsíců v podmínce a to kvůli skandálu z letní olympiády v Riu. Tam společně s dalšími třemi plavci poškodili čerpací stanici a následně si vymysleli, že byli přepadeni a okradeni.

Kvůli incidentu se Lochte nezúčastní ani Mistrovství světa 2017, i když v době konání akce mu už trest vyprší. Sportovec si tak formu udržuje různými způsoby, nedávno se například zúčastnil americké obdoby Stardance a skončil sedmý. Ve Spojených státech patří mezi nejznámější olympioniky vůbec.

SHARE
Student žurnalistiky se zájmem o F1, hry a elektroniku s nakousnutým jablkem.

Komentáře